Rewizja

Rewizja

Nasz zaangażowany i utalentowany zespół ds. księgowości i finansów świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie wyszukiwania kadry kierowniczej, rekrutacji stałej i kontraktowej od dyrektora finansowego do nowo wykwalifikowanego księgowego. Jesteśmy wyjątkowi ze względu na prawdziwą szerokość i głębokość naszych sieci, które obejmują każdy sektor przemysłu, od dużych banków i ubezpieczycieli po firmy FMCG i budowlane. Zostały one opracowane i pielęgnowane przez łącznie 80 lat, specjalizując się w rekrutacji finansowej..

Z pasją oferujemy naszym klientom:

  • Klienci: Niezrównany dostęp do najlepszych i/lub najtrudniejszych do znalezienia talentów; i skuteczne strategie lokalizowania, identyfikowania, angażowania i zabezpieczania ich.
  • Kandydaci: Niezrównane, najbardziej poszukiwane możliwości w najlepszych firmach w Sydney, niezależnie od sektora. Dzięki temu pomogliśmy większej liczbie kandydatów zmienić branżę.
  • Znaczące porady, jak osiągnąć sukces zawodowy lub opracować strategie zatrudniania, które zapewniają najlepsze wyniki w szybko zmieniającym się świecie nowoczesnych finansów
  • Żywe i wnikliwe informacje wywiadowcze za pośrednictwem forów, takich jak seria CFO Fintech Breakfast prowadzona we współpracy z Deloitte, program szkoleniowy CF2.0, We Talk i inne wydarzenia ad hoc obejmujące tematy od strategii finansów i danych po uważność

W wydawnictwie i projektowaniu graficznym Lorem ipsum jest tekstem zastępczym powszechnie używanym do zademonstrowania wizualnej formy dokumentu lub kroju pisma bez polegania na znaczącej treści.

Zadania audytu, które zazwyczaj wykonujemy, obejmują:

Członkowie drużyny

Skontaktuj się z przyjaznym członkiem naszego zespołu ds. księgowości i finansów, aby porozmawiać o swoich potrzebach w zakresie zasobów i #findoutwhatsnext.

Szef Platformy